Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

 

 

Rybaření Norsko⎜SAF nabízí pronájem rekreačních a rybářských chat v oblasti středního Norska. Spolehlivá zákaznická podpora vychází z 10letého působení v oblasti Møre og Romsdal. S klienty se pravidelně sektáváme přímo v Norsku.

 

HINDRUM

Nadstandardně zařízený norský rybářský kemp Hindrum Fjordsenter nabízí svým návštěvníkům to, co opravdu očekávají. Pestrý mořský rybolov, ubytování na vysoké úrovni, spolehlivé hliníkové lodě s výkonnými motory a vřelý přístup ze strany provozovatelů kempu. 

 

katalog 20226

hindrum squares 001hindrum squares 002hindrum squares 003

    

HEGGDAL

Rybaření v místních vodách propojených s otevřeným mořem je celoročně velmi dobré díky značné hloubce a otevřenosti Romsdalsfjordu. Nedaleké ostrovy Tautra a Aukra nabízí řadu hot-spotů, na kterých pravidelně potkáte místní norské rybáře, kteří se ve většině případů specializují na lov tresky tmavé - kellera. Rybaření kolem Heggdalu je však Mekkou pro milovníky lovu štikozubců.

 

katalog 20227 

SAF squares.002SAF squares.003SAF squares.004
   
SAF squares.001SAF squares heggdal.001SAF squares heggdal.003

 

SNEKKVIKA

Norský rekreační kemp Snekkvika se nachází ve velmi klidném a před větrem chráněném Hammnesfjordu na polovině vzdálenosti mezi oblastmi Surnadal a Halsa. Krásná a divoká oblast středního Norska je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Na své si přijdou milovníci mořského i sladkovodního rybolovu, cyklistiky, horské turistiky nebo i rodiny s dětmi. 

 

katalog 20221

  squares snekkvika.001squares snekkvika.002squares snekkvika.003  
 

BUD

katalog 20225 

SAF squares bud.01SAF squares bud.02SAF squares bud.02

 

HITRA - GREFSNESVÅGEN

Pro více informací o ubytování v největším rybářském centru na Hitře nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 604 387 776 nebo +47 96 74 06 53.  Případné dotazy rádi odpovíme i prostřednictvím e-mailu smartarcticfox@gmail.com. Rezervace pro sezónu 2019 jsou již otevřené. Kemp tvoří 21 rybářských chat (apartmánů). K výběru je 72 lodí s výkonem do 120HP a délky do 24ft.

 

katalog 20224

grefsnesvagen square 1grefsnesvagen square 2grefsnesvagen square 3

 

HITRA - KVENVAER

Pro více informací o ubytování v druhém největším rybářském centru na Hitře nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 604 387 776 nebo +47 96 74 06 53.  Případné dotazy rádi odpovíme i prostřednictvím e-mailu smartarcticfox@gmail.com. Rezervace pro sezónu 2019 jsou již otevřené. Kemp tvoří 21 rybářských chat (apartmánů). K výběru je 72 lodí s výkonem do 120HP a délky do 24ft.

 

katalog 20223

 kvenvaer square 1kvenvaer square 2kvenvaer square 3  

 
 
 

 

Rybaření Norsko⎜SAF nabízí několik produktů s rybařením na lososích řekách ve středním Norsku. Zákazníkům, kteří kombinují mořský rybolov se sladkovodním rybařením postupně doplňujeme jakýsi webový manuál základních vědomostí, podle kterého se mohou orientovat sami v terénu a následně i dodržovat lokální pravidla.

 

salmon banner.003        salmon banner.004        salmon banner.001  
                 
 
 

img mapa destinace

Rybářský a turistický kemp HEGGDAL

Ubytování na břehu Norského moře vhodné pro rybáře, aktivní sportovce, severské nadšence nebo rodiny s dětmi nabízí rybářský a turistický kemp v Heggdalu. Poloha kempu je vázána na turisticky vyhledávanou, krásnou a divokou oblast středního Norska. Tři rekreační chaty, apartmám, prostorná marína po rekonstrukci, rybářské lodě, turistické příležitosti a mnohé další.

Rybářská vesnička BUD

Dobrá poloha, přirozený přístav, vynikající mořský rybolov a důležité námořní trasy. Kombinace těchto faktorů v minulosti určila podstatu úspěchu. Na cípu západního pobřeží Norska vyrostla důležitá rybářská vesnička. Bud je v dnešní době příjemným turistickým místem, které si zachovalo svou charakteristickou tvář. Atlantická silnice nebo ostrov Bjørnsund jsou námětem na opravdový výlet.

Lososí řeka ORKLA

Řeka Orkla je považována za jednu z nejlepších lososích řek v Norsku. Dlouhé povodí ústící do rozsáhlého Trondheimského fjordu každoročně zajišťuje dostatek vody pro očekávaný tah atlanských lososů. 88 km rybářských poolů, dobrá dostupnost a různorodá členitost řeky je jedním z důvodů, proč je Orkla oblíbená a známá po celém světě.

AUNAN LODGE

Aunan Lodge najdete též na horním toku řeky Orkly. Koncept Aunanu je špičkový, lov lososů muškařením na 17 poolech v délce 5,5 km řeky. Fantastickým prostředím Orkly vás provede rybářský průvodce. Opravdová šance na velkou rybu v divoké přírodě. Příjemné ubytování, vybranná kuchyně a spolehlivé zázemí. Vzdálenost od letiště v Trondheimu 1,5 hodiny.

GRANLY LODGE

Na horním toku známé lososí řeky Orkly najdete rybářský kemp Granly. Ten nabízí BED & BREAKFAST & 24h SALMON FISHING. Sroubený stylový kemp, vlastní úsek řeky, odlehlost, soukromý, divoká příroda a mnohé další. Věřím, že budete odjíždět okouzleni a v neposlední řadě napojeni na cyklus přírody a s tím spojené lososí rybaření. 

Řeka Eira

Krásný, ale těžký lososí koktejl v barvě ginu vám namíchá průzračná řeka Eira. Její vody začínají v jezeře Eikesdalsvatnet a ústí o pár kilometrů níže v Eresfjord. Tato krátká řeka je opředena legendami o lososech bizarních rozměrů. Extrémní náladovost Eiry je důvoden pro její zařeknutí nebo lásku na celý život. Velké mořské pstruhy najdete po celém toku. 

Řeka Driva

Řeka Driva je synonymem pro dravost, divokost a sílu. Kromě lososího rybaření v posledních letech známá expandujícím počtem mořských pstruhů včetně rekordních velikostí nad 10 kilogramů. Tento fakt Drivu řadí na 1. místo v počtu chycených mořských pstruhů na území Norska. Dostatečně prostorná řeka nabízí skvělé možnosti i pro efektivní vláčení. 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7