Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Chytání štikozubců s olympionikem a několikanásobným mistrem světa v rychlostní kanoistice PEPOU DOSTÁLEM, jeho taťkou Bosambem a kamarádem Jirkou dopadlo na jedničku: ) Náš program byl krátký, úderný a úspěšný!

Číst dál...

Testovačka Savage Gear prutů, jigů, sandeelů a systémů na halibuty se Zdenálem na Hasvågu proběhla parádně. Do party jsme na poslední den přibrali i jeho 84 letého dědu, kterému touto cestou skláním hluboký respekt za inspirativní životní nadhled a unikátní tygrovanou tresku na palubě naší lodě.

Číst dál...

Všichni naši klienti nemusí být jenom rybáři. Tahle parta z Prahy využila několikadenní pronájem ubytování v jedné z našich rekreačních destinací ve středním Norsku – Bud.

Číst dál...

Poslední týden v září za mnou do Norska přijel na rybačku štikounů můj velmi dobrý kamarád – Ála z Liberce. Ve stejný termín nastoupila skalní Hofírkova parta z Brna: )

Číst dál...

Přikládám další fotodokumentaci pro představu o rybaření v jednom z našich rybářských kempů (Heggdal), se kterým úzce spolupracuji. V průběhu sezóny k nám přijíždějí různé skupiny lidí.

Číst dál...

Dlouholetá spolupráce s největší outdoorovou team-buildingovkou ve středním Norsku DID Adventure vždy přináší nové výzvy. Tentokrát se má firma podílela na pořádání sportovních aktivit v průběhu třídenního Rauma Fjellfestivalu.

Číst dál...

23.6. - Svatojánská noc na břehu Ålesundu – Slinningsbålet Parádní akce, která se zvrhla v největší venkovní gril na světě, rozhodně stojí za vidění!

Číst dál...

Novinkou v SAF katalogu 2019 je malý rybářský kemp Knarrlagsund na severovýchodním výběžku ostrovu Hitra. Kemp tvoří dva rekreační domy, marína s kapacitou tří lodí 24ft/100HP s velmi ekonomickými diesel vestavěnými motory.

Číst dál...

Naše známá rybářská patra z Brna tento rok dorazila do kempu v Bud ve velkém stylu – s pečenou kachnou a fantasticky ochuceným domácím zelím: )

Číst dál...

Další rybářská parta chlapíků z Prahy zabojovala na přelomu dubna a května 2018 ve vodách Hustadviky.

Číst dál...

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7