Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Reference přímo z Norska - lov mořáků na SG smáčky

Ahoj Filipe,

promiň, ze píšu až tak pozdě, ale máme v práci taky honičku. No v první řadě bych ti chtěl moc poděkovat za cenné rady a poskytnuté nástrahy. Chodilo to s nima jako po másle.
No a teď jsem ti chtěl poreferovat jaké to bylo. Dostali jsme se na krásné jezero jako minulý rok. Čistý, všechno ok, místní chytali nejvíc na červy, ale za tu dobu co jsme tam byli tak nic nevytáhli.

Číst dál...

Ohňová země - lov mořských pstruhů

Argentina - Patagonie - Ohňová země - několik neskutečných eskapád a náhod mi otevřelo cestu k malé fascinující říčce na konci světa zvané Rio Menendez. Zase ani nevím jak, ocitl jsem se v ošoupaných pohorkách, zatraceně těžkým batohem a krabičkou mušek na místě, které mi zůstane v srdci do konce života.

Číst dál...

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7