Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

RYBOLOV NORSKO 2024

Katalog rybářských zájezdů pro sezónu 2019. Nabízíme ideální ubytování a pronájem lodí pro mořský rybolov ve středním Norsku na otevřeném moři i fjordech. Specializujeme se na lov štikozubců, tresek i halibutů. Pro lov lososů muškařením či vláčením v Norsku nabízíme služby zahrnující ubytování, poradenství i rybářského průvodce.

1. MOŘSKÝ RYBOLOV V TRONDHEIMFJORDU

katalog 2019 5


Hindrum Fjordsenter svým klientům nabízí přesně to, co zákazníci očekávají od moderního rybářského kempu – kvalitní ubytování, logicky uspořádaný areál, výkonné a spolehlivé hliníkové lodě ve 100% stavu, příjemnou atmosféru a především ochotné majitele kempu. Pro některé návštěvníky může být příjemným překvapením denně otevřená recepce s možností zakoupení rybářského a outdoorového vybavení, zmrzliny, limonád a jiných sladkostí. Pro milovníky točeného piva máme na norské poměry až neskutečnou zprávu – PIVO JE! Točí se Carlsberg a chutná opravdu skvěle! Příznivci lovu halibutů a velkých mníků mají v místních vodách velkou příležitost na slušný úlovek. Univerzálnější lov přívlačí nebo pilkrováním si v okolí kempu užijí naprosto všichni. Komu se rybaření na moři omrzí, jde chytat lososy. A věřte, má kde! Do Trondheimfjordu se vlévají hned tři světově známé lososí řeky – Gaula, Orkla, Stjørdal. Specialisti na lov mořských pstruhů se mohou věnovat trollingu z lodi v těšné blízkosti pobřeží. Doporučujeme tímto způsobem prochytávat i několikakilometrové úseky.
 

Trondheimfjord hostí více než 90 druhů ryb. Z místních vod vzešlo již několik norských rekordních úlovků a není vyloučeno, že kolo štěstí si nevybere zrovna vás! Doporučujeme odkaz – halibut 162 kg!!!


Rybolov Norsko 2024 – HINDRUM č. 4 a 5

Rybaření Norsko⎜SAF nabízí k pronájmu 2 rekreační chaty pro 4 osoby ve středním Norsku. Objekty jsou součástí rybářského kempu Hindrum Fjordsenter, který se nachází na pobřeží Tromdheimfjordu. Rekreační chaty jsou velmi vkusně zařízené a nabízí opravdu vysoký standard. Obě chaty mají prostornou terasu s unikátním výhledem na moře, venkovní posezení a gril. Mořský rybolov v dojezdové vzdálenosti do 20 minut od kempu nabízí příležitosti na skvělý úlovek všem rybářům. Lokalita je známá výskytem velkých mníků, kteří se drží ve velkých hloubkách nedaleko kempu. Naproti tomu ležící ostrov Tautra nabízí ideální místa na lov halibutů s hloubkou do 30 metrů a souvislým písečným podložím bez vázek. Tresky obecné, tmavé a polaci se dají úspěšně chytat přívlačí. Napříč fjordem v ose Hindrum - Tautra vede podmořský hřeben, který vystupuje z velkých hloubek po obou stranách až do 30 metrů pod hladinou. V těchto místech si přijdou na své hlavně milovníci pilkrování s šancí na bohatý úlovek ryb. Lokalita je registrovaná, možnost vyvést až 20kg filet na osobu.

Ubytování v rekreačních chatách Hindrum č.4 a 5 se dá bez problémů označit pěti hvězdičkami. Prostorná terasa nad mořem, nadstandardní vybavení, pohodlné postele s příjemným povlečením, satelitní TV, klimatizace, rolety po celém obvodu domu, 400l mrazák, možnost dvou přistýlek a fantastická čistota!

> detailní informace <

Rybolov Norsko 2024 – HINDRUM č.3

Ubytování v rekreační chatě Hindrum č.3 se dá označit jako nadstandardní. Dům nabízí venkovní terasu s výhledem na moře, kvalitní vybavení, pohodlné postele s příjemným povlečením (ručníky), satelitní TV, klimatizaci, prostornou koupelnu s podlahovým vytápěním a předsíň se 400l mrazákem. Garantujeme fantastickou čistotu při převzetí rekreační chaty!

> detailní informace <

Rybolov Norsko 2024 – HINDRUM č.1 a 2

Rekreačních chaty Hindrum č.1 a 2 nabízí komfortní ubytování. Venkovní terasu s výhledem na moře, kvalitní vnitřní i vnější vybavení rekreačního domu. Připravte se na pohodlné postele s příjemným povlečením + ručníky, satelitní TV, klimatizaci, prostornou koupelnu s podlahovým vytápěním a předsíň se 400l mrazákem. Garantujeme fantastickou čistotu při převzetí rekreační chaty!

> detailní informace <

Pro více informací o ubytování přejděte do článku Katalog 2019 , pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte: (CZ) +420 604 387 776, (NO) +47 967 406 53.

2. HITRA – GREFSNESVÅGEN

katalog 2019 3

Pro více informací o ubytování v největším rybářském centru na Hitře nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 604 387 776 nebo +47 96 74 06 53 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rezervace pro sezónu 2019 jsou již otevřené. Kemp tvoří 21 rybářských chat (apartmánů). K výběru je 72 lodí s výkonem do 120HP a délky do 24ft.3. HITRA – KVENVAER

katalog 2019 4

Pro více informací o ubytování v největším rybářském centru na Hitře nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 604 387 776 nebo +47 96 74 06 53 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rezervace pro sezónu 2019 jsou již otevřené. Kemp tvoří 21 rybářských chat (apartmánů). K výběru je 72 lodí s výkonem do 120HP a délky do 24ft.


5. RYBOLOV TRESEK A HALIBUTŮ NA OTEVŘENÉM MOŘI

katalo 2019 4


Norská rybářská vesnička Bud je po staletí vstupní branou do části západního norského pobřeží – Hustadviky. Jedna z nejsložitějších a nejnebezpečnějších námořních tras na světě je ale díky své členitosti v podobě ostrovů a reefů ideálním místem pro mořský rybolov. Hranicí mořského rybolovu na otevřeném moři je považován západní cíp místního ostrovu Bjørndund, který je na dohled z kempu. V případě zhoršeného počasí a v závislosti na směru větru tvoří místní ostrůvky chráněné oázy. Zde se dá slušně zarybařit i ve ztížených povětrnostích podmínkách. K úspěšnému rybolovu na moři jsou k dispozici lodě Dolmoy 50 a 100HP, s kterými se dostanete na rybářské hot-spoty v otevřeném moři kolem 30 minut.
 

Rybolov Norsko 2024 – BUD CAMPING I. (3 chaty)

Špičkové zázemí nejen pro rybáře nabízí rekreační chaty Bud. Více informací v následujícím odkazu. 

> detailní informace <

 

Rybolov Norsko 2024 – BUD CAMPING II. (5 chat)

Špičkové zázemí nejen pro rybáře nabízí rekreační chaty Bud. Více informací v následujícím odkazu.

 

Rybolov Norsko 2023 – BUD CAMPING III. (5 chat)

Špičkové zázemí nejen pro rybáře nabízí rekreační chaty Bud. Více informací v následujícím odkazu. 

> detailní informace <

Pro více informací o ubytování přejděte do článku Katalog 2019, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte: (CZ) +420 604 387 776, (NO) +47 967 406 53.6. RYBOLOV ŠTIKOZUBCŮ V ROMSDALSFJORDU

katalog 2019 6


Rybolov štikozubců u Heggdalu

Rybářská parta z Pacova během úspěšného mořského rybolovu v Romsdalsfjordu v polovině září. Stovku vylovených štikozubců nachytaných mezi kempem v Heggdalu a protilehlým ostrovem Tautrou vystřídalo několik záběrů, které proměnily celou výpravu na velmi silný zážitek. Halibut 35kg, treska 15kg a poslední den utržený obří halibut za velmi dramatických okolností! Většina záběrů přišla v hloubce kolem 70m. Rybaření 1 - 2 metry nade dnem s kusy sleďů a makrel fungovalo stoprocentně. Velmi se osvědčily tandemové návazce osazené celou rybou. Ideální zátěž cca 400g. Vydařený týdenní mořský rybolov ještě doplnil slušný úlovek makrel, které se i v polovině září tady v Romsdalsfjordu zdržují. Celé partě ještě jednou díky za skvělou spolupráci a těším se na viděnou v nadcházejícím roce! 


Rybolov Norsko 2024 – HEGGDAL I.

Rybaření Norsko⎜SAF nabízí k pronájmu rekreační chatu pro 4 osoby ve středním Norsku. Objekt je součástí rybářského kempu Heggdal, který se nachází na ostrově Otrøya. Rybaření v místních vodách  propojených s otevřeným mořem je celoročně velmi dobré díky značné hloubce a otevřenosti Romsdalsfjordu. Nedaleké ostrovy Tautra a Aukra nabízí řadu rybářských hot-spotů, na kterých pravidelně potkáte místní norské rybáře, kteří se ve většině případů specializují na lov tresky tmavé. Rybaření kolem Heggdalu je však Mekkou pro všechny milovníky lovu štikozubců. Ryby se do Romsdalsfjordu stahují už v průběhu léta. Od druhé poloviny srpna začíná stoupat četnost záběrů a agresivita těchto fantasticky bojovných ryb s neskutečně delikátním masem. V září a říjnu je rybolov štikozubců v plném proudu.

> detailní informace <

Rybolov Norsko 2024 – HEGGDAL II.

Velmi dobré zázemí pro rybáře nabízí rekreační chata Heggdal pro 4 osoby. Více informací v následujícím odkazu.

> detailní informace <

Rybolov Norsko 2024 – HEGGDAL III.

Velmi dobré zázemí pro rybáře nabízí rekreační chata Heggdal pro 8 osob. Více informací v následujícím odkazu.

> detailní informace <

Rybolov Norsko 2024 – HEGGDAL IV.

Velmi dobré zázemí pro rybáře nabízí rekreační chata Heggdal pro 10 osob. Více informací v následujícím odkazu.

 > detailní informace <

Pro více informací přejděte do článku Katalog 2019, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte: (CZ) +420 604 387 776, (NO) +47 967 406 53.7. RYBOLOV A DOVOLENÁ VE STŘEDNÍM NORSKU

katalog 2019 7


Rybolov Norsko 2023 – SNEKKVIKA I.

Rybaření Norsko⎜SAF nabízí k pronájmu rekreační chatu pro 6 osob ve středním Norsku. Chata je součástí malého rekreačního kempu Snekkvika, který se nachází ve velmi klidném a chráněném Hamnesfjordu na polovině vzdálenosti mezi oblastí Surnadal a Halsa. Krásná a divoká oblast středního Norska je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Na své si přijdou milovníci mořského rybolovu, cyklistiky, horské turistiky nebo i rodiny s dětmi. Rekreační kemp Snekkvika nabízí velmi vkusné rekreační chaty, klidné prostředí, marínu s filetárnou, loď v ceně ubytování nebo značené turistické trasy přímo v okolí kempu.

> detailní informace <


Rybolov Norsko 2024 – SNEKKVIKA II.

Opravdu příjemné ubytování rybáře i turisty nabízí rekreační chata Snekkvika pro 6 osob. Více informací v následujícím odkazu.

> detailní informace <

 

Rybolov Norsko 2024 – SNEKKVIKA III.

Opravdu příjemné ubytování rybáře i turisty nabízí rekreační chata Snekkvika pro 6 osob. Více informací v následujícím odkazu.

> detailní informace <

Pro více informací o ubytování přejděte do článku Katalog 2019, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte: (CZ) +420 604 387 776, (NO) +47 967 406 53.9. LOV LOSOSŮ VE STŘEDNÍM NORSKU

katalog 2019 010


Rybolov v Norsku 2024 - GRANLY LODGE

Velmi příjemné ubytování ve sroubených chatách nabízí rybářský a turistický kemp GRANLY LODGE na norské řece Orkle. Kemp je díky své poloze v těsné blízkosti lososí řeky vyhledáván především rybáři, kteří si nenechají ujít každoroční tah atlantských lososů.

> detailní informace <

Rybolov v Norsku / Granly Lodge / centrální srub

Rybolov v Norsku / Granly Lodge / rybářské chatky

Pro více informací o ubytování přejděte do článku ORKLA, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte: (CZ) +420 604 387 776, (NO) +47 967 406 53.10. LOV LOSOSŮ VE STŘEDNÍM NORSKU

katalog 2019 011


Rybolov Norsko 2024 - AUNAN LODGE

Koncept opravdového rybaření, divočiny a luxusu nabízí lososí kemp AUNAN LODGE. Lov lososů na nejlepším úseku řeky Orkly v délce 5,5 km. Ubytování ve stylových sroubených chatách. Rybářský průvodce a vybraná kuchyně v ceně.

> detailní informace <

Rybolov Norsko / Aunan Lodge / ubytování a kuchyně

Pro více informací o ubytování přejděte do článku ORKLA, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte: (CZ) +420 604 387 776, (NO) +47 967 406 53.Rybolov Norsko – tagy

RYBOLOV NORSKO

Rybaření Norsko⎜SAF svým klientům nabízí pronájem rybářských chat a lodí pro mořský rybolov v atraktivních oblastech středního Norska. Ubytování poskytujeme zájemcům o mořský rybolov na otevřeném moři v oblasti Hustadvika. Zde je rybolov v jarních měsících zaměřen především na lov tresek a halibutů. Rybářům zaměřujícím se na jistější mořský rybolov nabízíme několik alternativ v oblasti Romsdalsfjordu se specializací na lov štikozubců. Pro více informací o rybolovu v Norsku nás neváhejte kontaktovat na českém telefonním čísle +420 604 387 776 nebo na norském +47 96 74 06 53. Často kladené otázky, kdy je rybolov v Norsku nejúspěšnější? Kolik kilogramů ryb si z Norska můžete přivést? Kolik stojí rybolov v Norsku? Jak na sladkovodní rybolov v Norsku? To vše vám rádi odpovíme telefonicky na výše uvedených číslech, osobně v ČR nebo přímo osobně v Norsku.

RYBOLOV V NORSKU

Zajímá vás úspěšný rybolov v Norsku? Rybolov v Norsku nabízíme příznivcům sladkovodního i mořského rybolovu. Rybolov v Norsku specializujeme na oblast středního Norska, kde svým klientům nabízíme k pronájmu kvalitní rybářské chaty a lodě pro mořský rybolov. Zájemcům o lov lososů na norských řekách středního norska nabízíme službu rybářského průvodce, ubytování i další související služby. Pro více informací o rybolovu ve středním Norsku nás neváhejte kontaktovat na českém telefonním čísle +420 604 387 776 nebo na norském +47 96 74 06 53.

SEVERNÍ NORSKO RYBOLOV VIDEA

Severní Norsko rybolov videa

RYBOLOV NORSKO HITRA DOLMOY

Rybolov Norsko Hitra Dolmoy

RYBOLOV NORSKO VIDEO

Rybolov Norsko video

RYBOLOV NORSKO AURE

Rybolov Norsko Aure

HITRA RYBOLOV V NORSKU

Hitra rybolov v Norsku

OSTROV SMOLA NORSKO RYBOLOV

Ostrov Smola Norsko rybolov

NORSKO RYBOLOV

Norsko Rybolov

RYBOLOV NORSKO SOROYA

Rybolov Norsko Soroya

DISKUSNÍ FÓRUM RYBOLOV NORSKO

Diskusní fórum rybolov Norsko

RYBY V NORSKU

Ryby v Norsku

RYBOLOV V NORSKU LETECKY

Rybolov v Norsku letecky

RYBOLOV NORSKO TITRAN

Rybolov Norsko Titran

MOŘSKÝ RYBOLOV NORSKO

Mořský rybolov Norsko

RYBOLOV NORSKO AUKAN

Rybolov Norsko Aukan

RYBOLOV NORSKO JOSTOLEN

Rybolov Norsko Jostolen

NORSKO RYBY

Když Norsko, tak na ryby. V případě, že vám v žilách putuje horká lovecká krev, není v Evropě ideálnější destinace. Norsko je s rybami spojeno, bylo a bude. Ryby v Norsku loví snad každý, kdo se v této divoké zemi narodil. Během letní sezóny za rybami do Norska přijíždějí tisíce zahraničních turistů s nadějí na životní úlovek kapitální tresky nebo obřího halibuta. Jaké ryby se v Norsku chytají běžně? Orientačně zmíníme několik druhů mníků a tresek. Mezi opravdu ceněné mořské norské ryby patří halibut, platýz nebo vlkouš. Kdy do Norska na ryby? Začátkem sportovní rybářské sezóny. To znamená duben a květen. Naopak koncem prázdnin začíná v Norsku 

RYBOLOV V NORSKU AUTOBUSEM

Rybolov v Norsku autobusem

RYBOLOV.NORSKO.CZ

rybolov.norsko.cz

RYBOLOV NORSKO HITRA

Rybolov Norsko Hitra

SEVERNÍ NORSKO RYBOLOV

Severní Norsko rybolov

NORSKO RYBOLOV SMOLA

Norsko rybolov Smola

RYBOLOV NORSKO LOFOTY

Rybolov Norsko Lofoty

RYBOLOV NORSKO BAKKAN WAHL

Rybolov Norsko Bakkan Wahl

RYBOLOV NORSKO VIDEA

Rybolov Norsko videa

CHYTÁNÍ RYB V NORSKU

Chytání ryb v Norsku je ve většině případů láska na celý život. Začátky mohou být někdy těžké, když nedostanete správné instrukce nebo propásnete školu zkušeného rybářského průvodce. Ale od toho jsme tady my. Chytat ryby v Norsku umíme a poskytujeme klientům přesné informace. Zákazníkům chytajícím ryby ve fjordech i otevřeném moři poskytujeme vhodné rybářské chaty a spolehlivé lodě. Pro chytání lososovitých ryb na norských řekách poskytujeme službu rybářského průvodce, ubytování a v některých případech i licence. Nachytané mořské ryby doporučujeme vhodně zpracovat už na moři podle poskytnutých instrukcí. Kdy chytat ryby v Norsku? Nejlepším časem je samozřejmě jaro a podzim. Kolik stojí chytání ryb v Norsku? Chytání na moři se neplatí, je zdarma. Chytání ryb v jezerech a lososích řekách je v Norsku zpoplatněno. Kolik ryb smím z Norska vyvést? Po registraci v rybářském kempu až 20kg na osobu. Alespoň v začáteční fázi doporučujeme chytání ryb v Norsku s rybářským průvodcem.  

RYBOLOV NORSKO DISKUZE

Rybolov Norsko diskuze

WWW RYBOLOV NORSKO

www rybolov norsko

MOŘSKÝ RYBOLOV V NORSKU

Mořský rybolov Norsko

RYBY NORSKO

Ryby Norsko

RYBOLOV NORSKO 2022

Rybolov Norsko 2022

NA RYBY DO NORSKA

Na ryby do Norska

LOV RYB V NORSKU

Lov ryb v Norsku

NORSKO RYBOLOV 2016

Norsko rybolov 2016

NABÍDKA NORSKO RYBOLOV 2022

Nabídka Norsko rybolov 2022

RYBOLOV NORSKO MAPY

Námořní mapy pro rybolov v Norsku 

SPORTOVNÍ RYBOLOV NORSKO

Sportovní rybolov Norsko

RYBOLOV V NORSKU CHATA

DRUHY RYB NORSKO

Druhy ryb Norsko

Sportovní rybolov

ZÁJEZD NA RYBY DO NORSKA

Zájezd na ryby do Norska

ZÁJEZD DO NORSKA NA RYBY

Zájezd do Norska na ryby

RYBOLOV NORSKO ŘEKY

Rybolov Norsko řeky

NABÍDKA DO NORSKA NA RYBY

Nabídka do Norska na ryby

NORSKÝ RYBOLOV

Norský rybolov

NABÍDKA DO NORSKA NA RYBOLOV

Nabídka do Norska na rybolov

VIDEA MOŘSKÉHO RYBOLOVU V NORSKU

Videa mořského rybolovu v Norsku

RYBOLOV NORSKO 2021

Rybolov Norsko 2021

NABÍDKA RYBOLOV NORSKO

Nabídka rybolov Norsko

NORSKO FASCINUJÍCÍ RYBOLOV

Norsko fascinující rybolov

RYBOLOV NORSKO CHATA

Rybolov Norsko chata

RYBOLOV NORSKO-VIDEA

Rybolov Norsko videa

RYBOLOV NORSKO UBYTOVÁNÍ

Rybolov Norsko ubytování

RYBOLOV NORSKO DOVOLENÁ

Rybolov Norsko dovolená

RYBOLOV NORSKO LETECKY

Rybolov Norsko letecky

RYBOLOV NORSKO NÁMOŘNÍ MAPY

RYBOLOV NORSKO 2019

Rybolov Norsko námořní mapy

RYBOLOV NORSKO CENA

Zajímá vás cena za rybolov v Norsku? My svým klientům mířícím za mořským nebo sladkovodním rybolovem do Norska nabízíme ceny férové. Ty vychází z dohody mezi majiteli norských rybářských kempů a naší cestovní agenturou SAF, která drží standardní ceny určené majiteli kempů, z které pak přebíráme domluvenou provizi. V praxi to znamená, že náš klient platí minimální stanovenou norskou cenu bez dalších příplatků. Cena za rybolov v Norsku samozřejmě odráží kvalitu nabízených produktů a souvisejících služeb. Jinými slovy, dostanete, co si zaplatíte. Ve většině případů se toto důvtipné staré rčení vztahuje i na rybolov v Norsku, ať to tak na první pohled nemusí vypadat. V praxi jde o kvalitu ubytování a lodí, polohu kempů, zarybnění lokalit a k tomu aktuální dobré informace, bez kterých se většina úspěšných rybářských výprav v Norsku neobejde.

RYBOLOV NORSKO 2022

Rybolov Norsko 2022

NORSKO RYBOLOV SMOLA

Norsko rybolov Smola

RYBOLOV NORSKO COM

Rybolov Norsko com

RYBOLOV CESTOVÁNÍ NORSKO

Rybolov cestování Norsko

RYBOLOV NORSKO TERMÍN

Hledáte vhodný a dostupný termín na rybolov v Norsku? 

RYBOLOV NORSKO 2019

RYBOLOV NORSKO AVEROY

Ostrov Averoy najdete v kraji Møre og Romsdal ve středním Norsku mezi turisticky známou Atlantickou cestou a přístavním městem Kristiandsund. Hlavní obec Averøya zahrnuje hlavní ostrov Averoy a mnoho dalších malých ostrůvků, které ho obklopují. Fjordy Kornstadfjorden, Kvernesfjorden a Bremsnesfjorden centální ostrov Averoy obklopují na třech stranách a otevřený oceán na straně západní. Maják Hestskjær a maják Stavnes se nacházejí v severní ostrovu Averoy. Mořský rybolov okolo ostrova Averoy může mít mnoho podob. V závislosti na poloze ubytování si mohou rybáři užít relativně chráněný mořský rybolov ve fjordech omývajících břehy centrálního ostrova Averoy nebo se věnovat rybaření na otevřeném moři.  

RYBOLOV NORSKO MAPY

Rybolov Norsko mapy

RYBOLOV NORSKO NABÍDKA

Rybolov Norsko nabídka

RYBOLOV NORSKO CESTA

Rybolov Norsko cesta

RYBOLOV NORSKO DOPRAVA

Rybolov Norsko doprava

RYBOLOV NORSKO 2020

RYBOLOV NORSKO TRAJEKT

Chystáte se na rybolov do Norska? Cest na sever je několik, ale u většiny z nich budete muset počítat s příplatkem za trajekt. Možností je několik. Trajektovou přepravu přes Balt můžete začít třeba v Polsku asi sto kilometrů za Štětínem v přístavišti Ústí nad Svinou. Odtud vás trajekt převeze na druhou stranu moře do švédského města Ystad. Českým rybářům mířícím na sever je nejoblíbenější trajektová trasa mezi německým přístavem Rostock (případně Sassnitz) do švédského města Trelleborg. Netrpělivým turistům směřujícím za rybolovem do Norska doporučujeme trajekt mezi Rostockem a dánským přístavem Gedser. V případě, že se trajektové přepravě přes Balt chcete vyhnout úplně, můžete zvolit cestu přes mosty, které byly zbudovány mezi Švédskou a Dánskou pevninou. Cenově vychází všechny alternativy +/- stejně. Časově nejvýhodnější je varianta s trajektem mezi německým Rostockem a dánským Gedserem.

RYBOLOV V NORSKU FORUM

Rybolov v Norsku fórum

RYBOLOV NORSKO VYBAVENÍ

Rybolov Norsko vybavení

RYBOLOV NORSKO ROAN

Rybolov Norsko Roan

RYBOLOV NORSKO POČASÍ

Rybolov Norsko počasí

RYBOLOV NORSKO JEZERA

Rybolov Norsko jezera

RYBOLOV V JIŽNÍM NORSKU

Rybolov v jižním Norsku

RYBOLOV NORSKO LEVNĚ

Jak levně na rybolov v Norsku? Cestovní agentura Rybaření Norsko⎜SAF nabízí velmi výhodné ceny za pronájem chat a chalup vybudovaných za účelem mořského rybolovu ve středním Norsku. Ceny za ubytování přepočítané na osobu spojené s rybolovem v Norsku vychází opravdu levně. Levná norská koruna tlačí ceny zájezdů na rybolov v Norsku do historicky nejnižších sazeb. Nyní cestujete a rybaříte po Norsku opravdu levně! Jak levně na ryby do Norska? Hledáte levné ubytování pro mořský rybolov ve středním Norsku? Hledáte nejlevnější cestu za rybami do Norska? Rádi vám poradíme telefonicky na telefonních číslech ČR: (+420) 604 387 776 / NO: (+47) 967 406 53 nebo osobně během zimního období přímo v Liberci.

RYBOLOV VE SVĚTĚ

Rybolov ve světě

MOŘSKÝ ROBOLOV V POLSKU

Mořský rybolov v Polsku

JIŽNÍ NORSKO RYBOLOV

Jižní Norsko rybolov

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7