Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

 DOPRAVA LETECKY DO NORSKA

SAF webheader 4

Rybaření Norsko⎜SAF nabízí katalog rybářských zájezdů na rok 2018. Nabízíme ideální ubytování a pronájem lodí pro mořský rybolov ve středním Norsku na otevřeném moři i fjordech. Specializujeme se na lov štikozubců.Pro lov lososů muškařením či vláčením v Norsku nabízíme služby zahrnující ubytování, poradenství a samozřejmě i rybářského průvodce. Chci vidět katalog ubytování 2018.


Nejrychlejší cesta do Norska je letecky. Trasa PRAHA (CZ) - OSLO (N) trvá přibližně 2 hodiny. Zákazníci, kteří mají namířeno za námi do oblasti středního Norska, musí na mezinárodním letišti v Oslo přestoupit na další navazující vnitrostátní let: 

LETIŠTĚ - DOBA LETU OBLAST SOUVISEJÍCÍ PRODUKT 
OSLO - MOLDE (50 min.) Møre og Romsdal Bud - Heggdal - Eira - Driva
OSLO - TRONDHEIM (55 min.) Sør-Trøndelag Orkla - Aunan - Granly

 

Při rezervaci letenek POZOR na dostatek času při přestupu na norském letišti GARDEMOEN v Oslo! Minimální časová prodleva potřebná pro zdárný přestup je přibližně 60 minut! V připadě, že cestujete se zavazadly, myslete na možné komplikace s opakovaným odbavením zavazadel na letišti v Oslo (např. nadměrné zavazadlo - tubus rybářských prutů, etc.). Klientům doporučujeme časovou rezervu 2 hodin pro klidný a bezproblémový transfér!

Letenky doporučuji rezervovat u norské letecké společnosti Norwegian. Samozřejmě existují i jiní letečtí dopravci, ale jejich nabídky se pohybují v daleko vyšších cenových hladinách. Ceny letenek sledujte již několik měsíců dopředu, můžete tak ušetřit i několik tisíc českých korun. 

NORWEGIAN

NORWEGIAN

Norská letecká společnost Norwegian je druhou největší leteckou společností ve Skandivávii a třetí největší nízkonákladovou leteckou společností v Evropě. Z důvodu nízkých cen a relativně dobrého přepravního standardu doporučujeme zákazníkům rezervaci letenek právě u této společnosti.

HODNOCENÍ ★★★★☆

Norwegian com RGB

SAS - SCANDINAVIAN AIRLINES

SAS - Scandinavian Airlines

Další alternativou letecké dopravy do Norska je společnost Scandinavian Airlines, která nabízí i pokračující norské vnitrostátní lety. Ceny letenek jsou ve ale většině případů vyšší v porovnání s nízkonákladovou společností Norwegian.

HODNOCENÍ ★★☆☆☆

SAS

WIDERØE

WIDERØE

Největší regionální letecká společnost ve Skandinávii Widerøe nabízí lety z pražského letiště a v relativně dobrých cenových hladinách. Nevýhodou ale zůstává nepřiměřeně dlouhá časová prodleva způsobená extra přestupem na mezinárodních letištích v Německu, které mohou cestování prodloužit až o jeden den.

HODNOCENÍ ★★☆☆☆

wideroe logo

ČSA - České aerolinie

ČSA - České aerolinie

Společnost České aerolinie přepravuje cestující mimo jiné i na pravidelných linkách PRAHA - OSLO. Pokračující norské vnitrostátní lety však ČSA nenabízí.

HODNOCENÍ ★★☆☆☆

logo csa 1

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7