Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Další parádní letní odpoledne v Romsdalsfjordu. Již v polovině léta se dá velmi dobře zarybařit. Začátek výletu jsme věnovali jigování halibutů v hloubce okolo 40-50m.

Po půl hodině přišel velmi agresivní záběr, z kterého se vyklubal 10kg halibut. Necelou hodinku od prvního halibuta přišel záběr další. O velmi silnou rybu přišli po pěti minutách boje. Grrrrrrrrrrr! Savage Gear jigy na halibuty jsme vyměnili za montáže na štikozubce a začalo velmi akční rybařeníčko kolem 60-70m. Několik slušných štikounů jsme dostali na palubu. Spousta jich utekla. Několik mníků a slušná jednosvrnka k tomu. Nejúčinnější nástrahou samozřejmě kusy sledě.

Související ubytování: Heggdal

 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7