Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Součástí team buildingového programu pro českou obchodní společnost Eurocorp Trade s.r.o bylo i chytání lososů na řece Eiře ve středním Norsku.

Patnáctičlenná skupina tak měla možnost kombinovat aktivity samostatného mořského rybolovu v nedalekém Romsdalsfjordu s rybolovem sladkovodním za asistence rybářského průvodce. Tři pětičlenné posádky rotovaly v průběhu tří dnů kolem horního toku řeky. Lososa se nám nakonec chytit sice nepovedlo, kluci ale na třpytku uvláčeli alespoň několik mořských pstruhů. Smyslem akce bylo přiblížit zúčastněným svérázné prostředí řeky i samotného lovu lososů, který se odehrává v opravdu divoké přírodě. Dalším poměrně náročným aspektem byl boj s časovým posunem rybolovu, ten trval do pozdních ranních hodin. Závěrem všechny pochválím za odhodlání, s kterým akci i statečně dokončili! : )

Související ubytování: Heggdal

 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7