Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Tyto fotografie jsem kdysi vložil na facebook. Ten osmý obrázek v řadě okomentovali dva chlapíci. První píše..."kde má naviják?"...a ten druhý mu odpovídá..."a kde má vlasy"!

Vzpomínám si, že mě to hodně rozesmálo : )) Fór je ale ještě v tom, že ten chlapík bez vlasů a navijáku se jmenuje Trond Syrstad a byli se svým ještě o něco "lepším" bratrem (Knut Syrstad ✝2014) několikanásobnými mistry světa v muškaření - speycastingu. Trond jako tvář projektu LTS se dnes podílí na vývoji celého muškařského sortimentu, který je na trhu hodnocen jako světová špička. Dole několik fotografií z veřejné prezentace u řeky Eiry.

Související ubytování: Heggdal

 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7