Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Učím lidi rybařit, baví mě to. Nejlepší jsou děti a úplní začátečníci! Mají radost z každé ryby, nepohrdají jejich velikostí.

Nikdy by mě ale nenapadlo, jak hluboké jsou lovecké geny vlastně u většiny lidí, kteří neměli s lovem nebo rybařením žádnou předešlou zkušenost. Víc a víc mě překvapují i ženy, jak dlouhé mají kořeny pro samotný lov a jak tím mohou být fascinované. Odpověď je zřejmě asi velmi jednoduchá. Jde o primitivní pudy, které v dnešním společenském životě jde jen těžko uplatnit. Většina lidí tak vůbec netuší, kam až jejich šroubovice DNA sahá a zároveň si myslím, že je to jeden z důvodů, proč jsou po takovém zážitku tak nějak zvláště šťastní.

Související ubytování: PlusCamp Bud

 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7