Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Tahle šikovná parta mladých kluků ze Zlína si na konci léta parádně zachytala v Romsdalsfjordu. Zkušenost s norským rybolovem sice už měli, předchozí výprava ale neskončila úplně podle jejich očekávání.

Druhý den po našem shledání a instruktáži jsem obdržel velmi dobré zprávy od vody. Kluci se fjordem prohnali, jak staří zkušení námořníci a na prutech jim uvízly rozmanité druhy ryb. Lehké vláčení na smáčky si vybralo oběti mezi místní populací vypasených polaků a hlubinný rybolov zas připravil o život hezkých pár mníků a štikounů. Z úspěchu svých klientů mám vždycky velkou radost a případný neúspěch mě motivuje do detailnější a odbornější práce tak, aby výsledek splnil jejich očekávání.

Související ubytování: Heggdal

 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7