Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Aleš a Míra z Liberce jsou zážitkuchtiví klienti, kteří jsou ochotni při chytání lososů usnout i v řece! Možná to zní divně, ale to je vlastně jediný předpoklad k tomu, abyste toho svého prvního stříbrňáka opravdu chytili.

První je nejhorší. Proč? Protože tomu nevěříte! Jakmile ho ale dostaneme, probudí se ve vás lovec nebo se třeba taky neprobudí. Dávám ale ruku do ohně, že jestli se probudí, nastane ve vašem životě malá změna. Bude vás stát spoustu peněz, spoustu času, spoustu nervů. Na oplátku za to dostanete kousek z toho ohromného cyklu přírody...tak třeba někdy, někde...u řeky, u ohně...si popovídáme o tom, jak vám to nabral ten první...

Související ubytování: Heggdal

 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7