Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Dlouholetá spolupráce s největší outdoorovou team-buildingovkou ve středním Norsku DID Adventure vždy přináší nové výzvy. Tentokrát se má firma podílela na pořádání sportovních aktivit v průběhu třídenního Rauma Fjellfestivalu.

Program pro téměř 160 klientů zahrnoval horskou turistiku, kayaking, lezení, teambuildingové hry, orientační běh, hry pro děti a další. Sobotní večer patřil norskému polárníkovi Jan Sverre Sivertsen. S neskutečným sympaťákem, který zdolal v posledních několika letech dvakrát Jižní pól jsem si dovolil pořídit skromnou fotografii a co víc, jsme předběžně domluveni na lov halibutů v nadcházející sezóně: )

Více informací a především skvělých fotografií najdete na webu: https://www.polarsivert.com.

Související ubytování: Heggdal

 

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7