Facebook SmartArcticFox

O nás

 

Jmenuji se Filip Souček. Před několika lety jsem založil norsko - rybářský projekt SAF, který vzniknul na základě mého cestování po světě a mnohaletého života v Norsku. Dnes se aktivně živím službou rybářského průvodce na místních lososích řekách a moři. Pronajímám několik kvalitních rybářských kempů v oblasti středního Norska a zabývám se internetovým prodejem rybářského vybavení, které osobně testuji.
Kontakt

ČR: (+420) 604 387 776
NO: (+47) 967 406 53

smartarcticfox@gmail.com

Chytání štikozubců s olympionikem a několikanásobným mistrem světa v rychlostní kanoistice PEPOU DOSTÁLEM, jeho taťkou Bosambem a kamarádem Jirkou dopadlo na jedničku: ) Náš program byl krátký, úderný a úspěšný!

V pátek ráno jsme se dostali kolem desáté trajektem do kempu v Heggdalu. Rychlá příprava. Pruty, nástrahy, kombinézy, odjezd! První ryba, druhá ryba, foto, video, další ryba a tak dál, až do večera. Pozvání ke společné večeři od majitele kempu Reidara a Heidi jsme po celém dni na vodě neodmítli. Sobotní nástup na palubu lehce opozdil dopolední déšť. Následující čtyři hodinky nám stejně stačili k nalovení několika krásných ryb včetně jednoho téměř 10 kilového štikouna, který se pod vytrénovanýma Pepovýma rukama nestačil ze stometrové hloubky ani nadechnout.

#saf #smartarcticfox #josefdostal #savagegear #imax #okuma #safrybolov #savagesalt #rybolovnorsko

NAŠI PARTNEŘI

partners1 partners2partners3partners4partners5partners6partners7